Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hry bez hranic aneb knihovnice dětem
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Hry bez hranic aneb knihovnice dětem

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 23.05.2015
od 09:00 am do 05:00 pm
Místo Kraslice
Jméno
Kontaktní telefon 776828261
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

9. ročník - téma: Krušnohorská řemesla -Kraslice)

Místo konání:
Kraslice  - Karlovarský kraj
(Městská knihovna Kraslice)

Hry bez hranic – klání dětských knihovnických družstev v Kraslicích. Družstva budou sestavena ze čtenářů dětských knihoven Karlovarského kraje. Cílem projektu je poznat region, ve kterém děti žijí, jeho dějiny, současnou podobu a v neposlední řadě prohlédnout si místní knihovnu. Tentokrát budou Hry kromě jiného zaměřeny na poznávání řemesel a života v západním Krušnohoří. Děti si prohlédnou památky Kraslic a jeho okolí, dozvědí se o historii tohoto koutu našeho kraje a budou mít možnost poznat řemesla, která jsou pro tento kraj typická. Protože se Hry budou odehrávat nejen ve městě, ale i jeho okolí, poznají soutěžící i krásnou přírodu Kraslicka.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  14 knihoven Karlovarského kraje

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů