Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hrátky s pamětí
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Hrátky s pamětí

Událost Seminář
Čas Pondělí 20.09.2021 12:00 do
Úterý 21.09.2021 12:00
Místo Ratíškovice
Jméno
Kontaktní telefon 606320786
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

celostátní seminář pro knihovníky - trenéry paměti

Místo konání:
Ratíškovice  - Jihomoravský kraj

Realizací projektu je uspořádání celostátního setkání pracovníků knihoven, kteří připravují aktivizační programy zaměřené na práci s pamětí jako interaktivní formu vzdělávání pro různé cílové skupiny. Programy mají základ ve zpracování dat a informací ze všech oblastí lidského života.

Knihovny jsou ideálním prostorem pro realizaci aktivit neformálního vzdělávání, mezi které patří i trénování paměti. Realizace podobných projektů napomáhá k postupné transformaci knihoven z míst výpůjčních na místa vzdělávací, kulturní a komunitní.

Seminář je rozdělen do dvou bloků. První, pondělní blok bude veden odborníky z různých oblastí (sociální služby, vzdělávání, osobní rozvoj).

Druhý, úterní blok bude sestaven z celkem 7 příspěvků z řad samotných účastníků a tato část semináře bude využitá jako sdílení zkušeností a příkladů dobré praxe zejména v práci se seniory, kteří tvoří nejpočetnější skupinu účastníků kurzů trénování paměti.

Pro držitele certifikátů trenéra paměti I. – III. stupně z řad knihovníků je seminář zároveň formou kontinuálního vzdělávání v rámci akreditovaného vzdělávacího systému České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging a účast na něm je ohodnocena na základě vnitřního kreditního systému.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  300 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Určeno pro knihovníky - trenéry paměti, případně pro zájemce z dalších knihoven, kde uvažují o vlastním trenérovi paměti.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů