Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hrabalovo Kersko - 20.5.2017 - 19 ročník
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Hrabalovo Kersko - 20.5.2017 - 19 ročník

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 20.05.2017
od 10:00 am do 05:00 pm
Jméno
Kontaktní telefon 325512723
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Setkání obdivovatelů a příznivců díla spisovatele Bohumila Hrabala, kulturní program v Lesním ateliéru Kuba v Kersku, turistický pochod kerským polesím s průvodcem, cyklojízda z Nymburka do Kerska.

Akci pořádá Město Nymburk, Městská knihovna v Nymburce a její Klub čtenářů Bohumila Hrabala a Lesní ateliér Kuba v Kersku.

V roce 2017 se bude konat 19.ročník.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Akce je určena všem obdivovatelům díla spisovatele Bohumila Hrabala.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů