Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Gramatiku známe všichni, tak proč neznáme typografii?
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Gramatiku známe všichni, tak proč neznáme typografii?

Událost Seminář
Čas 04.04.2018
od 10:00 am do 12:30 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 475209126, l. 154
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

Obor typografie je pro mnoho lidí velkou neznámou, často nevědí, co si pod tímto pojmem představit, a často také dělají spoustu typografických chyb. A je to škoda! Správná úprava textu a grafiky je důležitá stejně jako znalost pravopisných pravidel.  Na přednášce se dozvíte, na co je třeba myslet a čeho je dobré se vyvarovat. Zjistíte mimo jiné, jak a kdy používat interpunkční znaménka nebo k čemu je zlatý řez.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  03.04.2018

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Zajištění výkonu regionálních funkcí knihoven je podpořeno Ústeckým krajem.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů