Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Grafická tvorba pozvánky a plakátu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Grafická tvorba pozvánky a plakátu

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 19.11.2019
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940, 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, Smetanovy sady 2)

Nadstavbový kurz představí účastníkům některé možnosti volně dostupného programu Inkscape. Podobně jako profesionální grafické programy obsahuje řadu nástrojů pro tvary, cesty, text, značky, klonování, průhlednost, změnu velikosti, barevné přechody, vzorky a seskupování, editování uzlů, vrstvy, komplexní operace s křivkami, trasování bitmap, text na křivce, obsahuje také filtry, pomocí kterých lze dosáhnout řady různých efektů. Program má přívětivé intuitivní ovládání.

Získané dovednosti budou procvičeny při zpracování pozvánky a plakátu na akci.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

26. 11. 2019 od 9:00 hod.

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz se koná s finanční podporou programu VISK 2 Ministerstva kultury ČR a pro účastníky je bezplatný. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů