Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Google a jeho možnosti
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Google a jeho možnosti

Událost Seminář
Čas 16.05.2019
od 09:30 am do 03:30 pm
Místo Klementinum 190, Praha 1
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum 190, Praha 1  - Praha
(Počítačová učebna č. 144)

Seminář se zaměří na širší spektrum portfolia nástrojů Google a jejich využití nejen v pracovním procesu. Teoreticky bude obsah ukotven do principů fungování nástrojů Google, jejich vzájemném propojení základech nastavení účtů a práce s osobními údaji. Hlavní část semináře se bude věnovat jednotlivým nástrojům s tím, že důraz bude kladen na ty, které si účastníci sami zvolí formou dotazníku před samotným seminářem. Závěrečnou část bude tvořit i doporučení a ukázky doporučených Android aplikací a dalších souvisejících on-line nástrojů.

U účastníků se očekává základní úroveň práce s PC a Microsoft Office. Princip semináře bude kombinovat frontální výklad s doporučenými tipy a názornými postupy a individuální práci žáků s plnění zadaných úkolů online.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů