Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Fryderyk Chopin v české literatuře
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Fryderyk Chopin v české literatuře

Událost Seminář
Čas 12.03.2014
od 12:00 am do 12:00 am
Místo Karviná-Fryštát
Jméno
Kontaktní telefon 596 348 301
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Karviná-Fryštát  - Praha
(Středisko hudby a umění Karviná-Fryštát, Masarykovo nám. 9/7, 9-11.30 hod)

Přednáška bude doplněna hudebními ukázkami a obrazovým doprovodem.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
lektor: prof. UWr. doc. PhDr. Libor Martinek, Ph.D. - český bohemista a překladatel, docent české literatury na Ústavu bohemistiky a knihovnictví Slezské univerzity v Opavě, mimořádný profesor bohemistiky na Ústavu slovanské filologie Vratislavské univerzity, člen Obce spisovatelů ČR, Obce překladatelů ČR.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů