Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Excel pro začátečníky a mírně pokročilé
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Excel pro začátečníky a mírně pokročilé

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 07.06.2021
od 09:00 am do 01:15 pm
Místo SVKHK
Jméno
Kontaktní telefon 722963601
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
SVKHK  - Královéhradecký kraj
(PC učebna SVKHK, 2.patro)

Školení bude koncipováno jako dvoudenní, kdy se dle úrovně účastníků, jejich preferencí a dle času upraví náplň probíraného. Lektorka zopakuje principy práce s programem a zaměří se na jeho základní i pokročilé nastavení. Zahrnuta bude i tvorba a formátování tabulek a grafů. Vysvětleno bude použití jednoduchých vzorců a funkcí, automatické vyplňování řad, práce se seznamy, filtrování, řazení, jednoduchá analýza dat a podobně. Zmíněno bude i kopírování dat do Excelu a naopak export dat z Excelu včetně ukládání výstupů v různých formátech. Představeny budou i šablony, které lze využít pro usnadnění práce.

Kurz se koná prezenčně v počítačové učebně v SVKHK za dodržením platných hygienických předpisů.

Vzdělávací akci podpořilo Ministerstvo kultury z dotačního podprogramu VISK 2

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

15.6.2021

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů