Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Excel pro pokročilé
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Excel pro pokročilé

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 04.10.2017
od 08:00 am do 12:30 pm
Místo Městská knihovna v Praze
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna v Praze  - Praha
(Mariánské nám. 1)

Účastník kurzu si prohloubí své dovednosti obsluhy tabulkového kalkulátoru. Zvládne pokročilé postupy při vytváření rozsáhlejších tabulek, efektivní pohyb po těchto tabulkách a jejich naplnění daty. Dále bude pozornost věnována náročnějšímu a podmíněnému formátování vzhledu buněk a textu a též pokročilejší grafické úpravě celé tabulky. V neposlední řadě si účastník kurzu rozšíří své znalosti práce s funkcemi (základní, logické, statistické, datum a čas), bude schopen účelně seřadit a filtrovat data, vytvářet a upravovat kontingenční tabulky a nebudou vynechány ani rozvinutější funkce formátování grafů.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

16.10.2017 a 23.10.2017 a 25.10.2017

Maximální počet účastníků:  16

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů