Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Evergreen v českých knihovnách 2018
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Evergreen v českých knihovnách 2018

Událost Seminář
Čas 08.10.2018
od 01:30 pm do 05:00 pm
Místo Národní knihovna ČR (Mariánské náměstí 190/5, Praha 1)
Jméno
Kontaktní telefon 606 725 835
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní knihovna ČR (Mariánské náměstí 190/5, Praha 1)  - Praha
(vstup z vchodu do Klementina u kovového stromu, 1. patro, místnost č. 136 – zasedací místnost)

Zajímají Vás praktické zkušenosti knihoven s knihovním (nejenom otevřeným) softwarem? Chcete zjistit, co bude obsahovat připravovaná příručka věnovaná výběru knihovního softwaru? Jste zvědaví na to, co je v Evergreenu v roce 2018 nového? Neváhejte a přihlaste se na letošní seminář Evergreen v českých knihovnách!

Anotace:

Letošní seminář je určen pro všechny zájemce o problematiku využívání knihovních softwarů v knihovnách, nejenom softwaru s otevřeným zdrojovým kódem v praxi. O své praktické zkušenosti se podělí zástupci knihoven používajících uzavřený software i těch, které používají software otevřený. Společně budou diskutovat o otázkách provozu knihovního softwaru. Bude rovněž představena připravovaná příručka usnadňující výběr a změnu knihovního softwaru. Zazní i novinky týkající se knihovního softwaru Evergreen a projektu Osobní knihovna, který knihovníkům umožňuje zkatalogizovat si vlastní knihovnu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  35

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů