Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Etika a etiketa v praxi knihovníka
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Etika a etiketa v praxi knihovníka

Událost Seminář
Čas 10.10.2018
od 08:30 am do 03:30 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585 222 375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(Bezručova 3, Olomouc, přednáškový sál VKOL)

Etické principy v práci knihovníka aneb znáte Etický kodex knihovníka?
Co je a co není etické?

Přednáší Ing. Kateřina Michalíková.

Obsah:

  • Etiketa a principy společenského chování na pracovišti i mimo něj – jak získat jistotu ve společenských situacích (představování, oslovování, společné cestování, dress code) a vyhnout se společenským „nehodám“.
  • Řešení modelových situací na pracovišti i mimo něj – představení nového zaměstnance, uvítání/usazení a představení hostů na konferenci pořádané knihovnou, reprezentace knihovny na akcích pořádaných zřizovatelem, etika při jednání se čtenáři.

Přihlášky prostřednictvím webového formuláře (uveďte prosím i vysílající organizaci) na: https://www.vkol.cz/kalendar-akci-prihlaska.php?akce=etika-a-etiketa-v-praxi-knihovnika

Akce je pro knihovníky knihoven evidovaných u MK ČR zdarma.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů