Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Elektronické zdravotnictví pro občana
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Elektronické zdravotnictví pro občana

Událost Seminář
Čas 26.09.2019
od 09:00 am do 04:15 pm
Místo U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

zdravotní gramotnost a knihovny

Místo konání:
U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice  - Praha
(1. patro budovy A, Počítačová učebna č. 2068)

Připravili jsme pro vás přednášky expertů MZČR, odborných společností a pracovníků NLK k tématice informační podpory zdravotní gramotnosti občana a možné roli knihoven. Navíc se seznámíte se s novou možností, jak získat důvěryhodné informace o zdraví a nemoci prostřednictvím portálu Národní lékařské knihovny MedLike a naučíte se také, jak rozpoznat kvalitní zdroj informací od nekvalitního.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů