Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce E-learningový kurz: Medicínské informace pro knihovny 2017: průvodce světem lékařských knihovníků
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

E-learningový kurz: Medicínské informace pro knihovny 2017: průvodce světem lékařských knihovníků

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas Pondělí 05.06.2017 00:00 do
Pátek 30.06.2017 00:00
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

E-learningový kurz určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven. Cílem kurzu je prohloubit znalosti a dovednosti vyhledávacích strategií, schopnosti dohledávání plných textů v oblasti medicíny včetně seznámení se speciálními službami NLK a s nástroji vhodnými pro měření spokojenosti uživatelů.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  02.06.2017

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
E-learningový kurz

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů