Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce e-learningový kurz Digitalizace v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

e-learningový kurz Digitalizace v knihovnách

Událost Rekvalifikační kurs
Čas Pondělí 03.10.2016 00:00 do
Úterý 20.12.2016 00:00
Místo http://kurzy.knihovna.cz/
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 237
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
http://kurzy.knihovna.cz/  - Jihomoravský kraj

Kurz “Digitalizace v knihovnách” vznikl v Moravské zemské knihovně v Brně jako zobecněný souhrn dlouhodobých zkušeností s českými i zahraničními digitalizačními projekty a budováním vlastního digitalizačního pracoviště. Je zaměřen na tištěné dokumenty a to více prakticky než teoreticky. Může také sloužit jako modelový příklad pro další instituce, které zvažují digitalizaci tištěných dokumentů. Obsahuje praktické rady pro malé, střední i velké digitalizační projekty. Kurz je rozdělen do 9 kapitol. Na každou kapitolu je navázán jeden modul, v jednom případě dva moduly e-learningu Digitalizace v knihovnách.

Typ akce: Rekvalifikační kurs

Pro koho je akce určena:
ochranu fondu

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů