Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Dobrovolnictví - ternd dnešní doby
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Dobrovolnictví - ternd dnešní doby

Událost Seminář
Čas 26.05.2017
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Krajská knihovna Karlovy Vary Dvory
Jméno
Kontaktní telefon 736514029
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna Karlovy Vary Dvory  - Karlovarský kraj
(sál knihovny)

Dobrovolnictví a jeho ukotvení v organizaci

Jak založit dobrovolnický program v knihovně, zákon o dobrovolnictví, vybrat si akreditovaný program či ne, možnosti dotačních titulů a mnoho dalšího vám přiblíží ředitelka a koordinátorka Dobrovolnického centra Vlaštovka Žaneta Salátová.

Dobrovolnictví v praxi

Kdo může být dobrovolníkem, jaké jsou vhodné činnosti pro dobrovolníky, jak se člověk stane dobrovolníkem, co vše dobrovolník potřebuje, jak pracovat s dobrovolníky a udržet si je a mnoho dalších otázek vám zodpoví lektorka Ing. Eva Vodičková.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Pro všechny knihovny, které mají zájem o spolupráci s dobrovolníky.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů