Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Digitální obrázky a jejich úprava
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Digitální obrázky a jejich úprava

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 02.11.2017
od 09:00 am do 01:15 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940; 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Využití freewarového bitmapového grafického editoru Gimp. Úpravy a změny barevnosti obrázků, jejich kontrastu a jasu. Využití nástrojů programu pro vytváření různých zajímavých grafických efektů.

Popis stažení a instalace programu, seznámení se základními pojmy. Prostředí programu, jeho ovládání, kreslicí plátno. Otevření a ukládání obrázků, změna formátu. Základní úpravy obrázků (změny velikosti, rozlišení, otočení, překlopení, úprava barev, grafické efekty. Klonování. Masky, Vrstvy. Vkládání a úpravy textů.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

2. část kurzu 9. 11. 2017

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz se koná za finanční podpory programu VISK 2 Ministerstva kultury ČR. Pro účast není stanoveno vložné. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů