Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Digitální knihovna Kramerius (pokročilí)
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Digitální knihovna Kramerius (pokročilí)

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 16.10.2018
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940; 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Kurz je zaměřen na hlubší seznámení s digitální knihovnou Kramerius. Projekt přispívá k záchraně periodik a monografií ohrožených degradací papíru a tím zachovává jejich obsah uživatelům. Uchazeči se seznámí s Národní digitální knihovnou (Kramerius v NK a MZK) a Českou digitální knihovnou a s různými druhy klientů včetně přístupu do Krameria z mobilních zařízení. Osvojí si rozšířené vyhledávání dokumentů a informací v této volně dostupné databázi.

Přihlášení: http://bit.ly/Digitalni-knihovna-Kramerius-pokrocili

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Realizace semináře je finančně podpořena grantem VISK2 Ministerstva kultury ČR. Účast je bezplatná. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů