Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Databáze

Událost Seminář
Čas 20.03.2019
od 09:00 am do 11:00 am
Místo Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 608621693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(počítačová učebna, Velká Hradební 45)

Program:

  1. Anopress – mediální databáze, umožňuje přístup k plným textům z novin a časopisů, přepisům zpravodajských, publicistických a diskusních pořadů rozhlasu a televize. Zahrnuje přes 1500 monitorovaných zdrojů
  2. PressReader – mediální databáze, umožňuje přístup k plným textům z novin a časopisů. Zahrnuje přes 2000 titulů ze 100 zemí v 60 jazycích.
  3. CODEXIS – národní a evropský právní informační systém: komplexní systém pro efektivní práci s informacemi ze všech oblastí práva, obsahuje veškeré zákony spadající do legislativy České republiky i legislativy Evropské unie.
  4. Naxos Music Library – databáze Naxos je určena k poslechu klasické hudby (skladby nelze stahovat). Obsahuje 107 723 CD.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.03.2019

Maximální počet účastníků:  24

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů