Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Databáze ochranných známek a průmyslových vzorů
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Databáze ochranných známek a průmyslových vzorů

Událost Speciální školení
Čas 16.10.2014
od 10:00 am do 02:30 pm
Místo Brno
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna v Brně, počítačová učebna v 6. patře, 10 hod.)

Na školení získáte základní informace o problematice ochrany průmyslového vlastnictví prostřednictvím ochranných známek a průmyslových vzorů. Formou jednoduchých praktických ukázek rovněž poznáte některé bezplatné databáze z těchto oblastí.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  14.10.2014

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Školení vede Ing. J. Avratová a Ing. Z. Čapková z Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. K účasti je nutná registrace předem pomocí formuláře v dolní části webovské pozvánky.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů