Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Čtením a psaním ke kritickému myšlení - pokračovací kurz
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Čtením a psaním ke kritickému myšlení - pokračovací kurz

Událost Seminář
Čas Čtvrtek 05.06.2014 00:00 do
Sobota 07.06.2014 00:00
Místo Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 558 998 202
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ostrava  - Moravskoslezský kraj
(Knihovna města Ostravy, 28.října 2, 702 00 Ostrava)

Třídenní akreditovaný kurz je postaven na prožitkovém učení, tzn. že účastníci si vyzkoušejí a prožijí tzv. modelové lekce v pozici žáků" a následně je budou analyzovat a reflektovat z pohledu pedagoga-knihovníka. Účastníci kurzu se seznámí s několika metodami aktivního učení, které rozvíjejí kritické myšlení a čtenářskou gramotnost, v modelových lekcích jim budou předvedeny různorodé postupy a jejich varianty, jak dosáhnout toho, aby si děti přirozeně, nenásilně a s radostí dovednosti natrénovaly.
Kurz je určen pro pracovníky dětských knihoven, kteří chtějí účinně rozvíjet předčtenářské a čtenářské dovedností dětí a vybudovat u nich pozitivní vztah ke knihám a čtení.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  500 Kč    pro členy SKIP:  500 Kč

Poznámky:
Lektorka: Kateřina Šafránková, akce určená přednostně pro členy Klubka SKIP 10 !

Upravit tuto akci

Akce dokumentů