Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce CovidCON aneb Knihovny v čase krize
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

CovidCON aneb Knihovny v čase krize

Událost Konference
Čas 08.09.2020
od 09:00 am do 05:30 pm
Místo Městská knihovna v Praze
Jméno
Kontaktní telefon 603415885
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna v Praze  - Praha

Pandemie nemoci Covid19 zasáhla do fungování celé společnosti a samozřejmě i do činnosti knihoven, které procházely a stále procházejí turbulentním obdobím. Jaké změny tato krize knihovnám přinesla? Naučili jsme se něco nového, posunuli jsme se? A jsme připraveni na další kolo?

Rádi bychom touto konferencí nabídli prostor pro sdílení zážitků, emocí a zkušeností. Pojďme se povzbudit, vyvztekat, namotivovat, pochválit se a hlavně SE SETKAT. Ne online, ale offline, tváří v tvář, už nám to chybí.

Téma je jasné: Knihovny vs. Covid19!

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  400

Učastnický poplatek:  500 Kč    pro členy SKIP:  500 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů