Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Co vychází a co se dnes čte v USA
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Co vychází a co se dnes čte v USA

Událost Seminář
Čas 17.03.2017
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Krajská knihovna Karlovy Vary, Dvory
Jméno
Kontaktní telefon 736514029
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna Karlovy Vary, Dvory  - Karlovarský kraj
(sál)

Seminář je zaměřen na nejnovější tituly současné americké prózy. Z bohaté knižní produkce USA byly vybrány ty, které už jsou přeložené do češtiny.

Seznámíte se s  nejnovějšími pracemi renomovaných i nových autorů z posledních let, včetně jejich začlenění do kontextu a celkové literární produkce země.

Prezentace děl bude doplněna ukázkami a poukázáním na knižní produkci a kulturu obecně, hudbu a doplňující informace.

Součástí semináře bude zmínka o fenoménu literárních cen, jmenovitě Man Bookerově ceně, která nově zahrnuje i americké autory a upozornění na oceněné tituly za rok 2016.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  50

Učastnický poplatek:  30 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů