Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Co venkovské knihovny umějí a mohou XV. - Křtiny (12.-14.9.2019)
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Co venkovské knihovny umějí a mohou XV. - Křtiny (12.-14.9.2019)

Událost Seminář
Čas Čtvrtek 12.09.2019 14:30 do
Sobota 14.09.2019 13:00
Místo Křtiny, Boskovice
Jméno
Kontaktní telefon 728261184
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Křtiny, Boskovice  - Praha

Akce podporuje spolupráci a možnost vzájemného poznávání pracovníků knihoven v malých obcích z celé republiky.Knihovníci neprofesionálové využívají příležitost k navázání konkrétní spolupráce, výměně zkušeností, seznámení s novými trendy v knihovnictví a SKIP. Vše je vodně doplněno poznáváním tradic a krás různých částí republiky. Ústředním tématem setkání je : Knihovny komunitní.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  45

Učastnický poplatek:  1800 Kč    pro členy SKIP:  1600 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů