Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Co venkovské knihovny umějí a mohou 2021
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Co venkovské knihovny umějí a mohou 2021

Událost Seminář
Čas Čtvrtek 16.09.2021 14:00 do
Pátek 17.09.2021 23:00
Místo Krajská knihovna Vysočiny, Místní knihovna Větrný Jeníkov
Jméno
Kontaktní telefon 776553313
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Knihovna jako vzdělávací centrum

Místo konání:
Krajská knihovna Vysočiny, Místní knihovna Větrný Jeníkov  - Vysočina

Tradiční vzdělávací seminář úzce spjatý se soutěží Knihovna roku, kterou každoročně vyhlašuje Ministerstvo kultury ČR. Primárně je určen menším knihovnám v obcích do 7 500 obyvatel. Cílem je vzájemné sdílení příkladů dobré praxe, načerpání nových informací z oboru knihovnictví, dozvědět se, jak vylepšit stávají služby. Jak vytvořit z knihovny centrum kultury a občanského vzdělávání.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.08.2021

Maximální počet účastníků:  50

Učastnický poplatek:  700 Kč    pro členy SKIP:  650 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů