Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Citujme správně pomocí Citace.com
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Citujme správně pomocí Citace.com

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 18.05.2016
od 10:00 am do 02:15 pm
Místo Mladá Boleslav
Jméno
Kontaktní telefon 721 632 373
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Mladá Boleslav  - Středočeský kraj
(Knihovna města Mladá Boleslav)

Anotace: Vytvářejte a spravujte své citace zdarma. Po přihlášení můžete své citace ukládat, abyste je měli stále dostupné a mohli je kdykoliv znovu využít ve svých odborných pracích. Služba podporuje aktuální verzi normy ČSN ISO 690.

Lektor: Mgr. Martin Krčál - http://martinkrcal.citace.com/, Mgr. et Mgr. Zuzana Teplíková.

Obsah: Základy správného citování dle ČSN ISO 690, včetně praktického procvičování vytváření citací. Seznámení s generátorem citací Citace.com - http://www.citace.com/. Práce s citačním manažerem Citace PRO. Využití externích nástrojů (doplňku pro MS Word a prohlížeč). Prostor pro dotazy.

Rozsah: celkem 10 hodin.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  Základní znalosti práce s počítačem. Vhodné pro začátečníky.

Akce pokračuje dne 25.5.2016 od 9:00 do 13:15 hodin.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz se uskuteční s finanční podporou Ministerstva kultury ČR v rámci podprogramu VISK2 - Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů