Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Chce to změnu! Jak rozvinout dovednosti potřebné k proměně vaší knihovny
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Chce to změnu! Jak rozvinout dovednosti potřebné k proměně vaší knihovny

Událost Seminář
Čas 29.05.2017
od 10:00 am do 01:30 pm
Místo CERGE-EI
Jméno
Kontaktní telefon 222231212
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
CERGE-EI  - Praha
(Praha 1, Politických vězňů 7, 2. p., č. místnosti 7)

Workshop se uskuteční v rámci konference INFORUM 2017, a povede jej Carl Grant z University of Oklahoma Libraries (USA). Bez tlumočení do češtiny.

Pokud knihovníci překonají způsob myšlení, který je a jejich čtenáře drží zpátky, mohou ve své práci dosáhnout mnohem lepších výsledků. Tento workshop se zaměří na základní dovednosti potřebné k této změně, včetně schopnosti pozorně poslouchat, představovat si možné i nemožné a výsledné nápady uplatňovat, aniž bychom přestali brát v úvahu aktuální stav věcí. Workshop bude interaktivní a poutavý a účastníci si z něj odnesou spoustu nových nápadů potřebných k reformaci vlastních knihoven.

Workshop je pořádán ve spolupráci s CERGE-EI.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby , management

Pro jaký typ knihoven:
krajské knihovny , vysokoškolské knihovny , odborné knihovny , lékařské knihovny , knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  1099 Kč    pro členy SKIP:  699 Kč

Poznámky:
vložné 699 Kč pro účastníky konference INFORUM 2017, workshop samostatně (bez účasti na konferenci) 1099 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů