Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

CASLIN

Událost Seminář
Čas Neděle 09.10.2016 14:00 do
Středa 12.10.2016 15:00
Místo Zámek Třešť
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KNIHOVNY NA HRANICI

Místo konání:
Zámek Třešť  - Vysočina

Mění se požadavky na informační služby, mění se přístup k nim a mění se i způsob jejich využívání.
Technologie změnily přístup uživatelů k informacím a chtějí-li knihovny plnit důležitou roli, je potřeba aby překročily hranici dosavadních činností. Letošní seminář CASLIN staví knihovny na hranici a ve čtyřech paralelních tématech bude prostor pro identifikaci a pojmenování nových možností.

Na předchozích dvou seminářích CASLIN byla pro řízení diskuse v jednotlivých skupinách využita metodika strategického plánování (scenario workshop planning). Prof. Andy Lass bude opět představovat zadání a úkolovat skupiny tak, aby poslední den mohly obhájit své výsledky před všemi účastníky. Nebude chybět ani ohlédnutí za minulým CASLINem včetně aktuální informace o stavu tehdy řešených okruhů. Pracovními jazyky jsou čeština a slovenština.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  60

Učastnický poplatek:  4990 Kč    pro členy SKIP:  4990 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů