Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

CASLIN 2019

Událost Seminář
Čas Neděle 06.10.2019 00:00 do
Čtvrtek 10.10.2019 00:00
Místo Železná Ruda
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

(Ne)uvěřitelná knihovna

Místo konání:
Železná Ruda  - Plzeňský kraj
(Orea Resort Horizont)

Letošní ročník semináře CASLIN bude věnovaný tvorbě komunikačních strategií pro vybrané cílové skupiny. Stejně jako v předchozích letech bude program kombinací motivačních přednášek s pracovními bloky, kdy celý proces vede ke konkrétnímu výsledku, ve kterém zcela zásadní roli hraje WOW efekt umocněný osobním prožitkem živých diskusí s kolegy z různých linií knihovnicko-informačního oboru.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  65

Učastnický poplatek:  8900 Kč    pro členy SKIP:  8900 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů