Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Canva

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 13.09.2021
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Národní knihovna ČR
Jméno
Kontaktní telefon +420221663113
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní knihovna ČR  - Praha
(Klementinum 190, 11000 Praha 1, Vzdělávací centrum, učebna č. 144)

CANVA je webová aplikace s českým rozhraním, pomocí které lze snadno vytvořit různé profesionálně vyhlížející typy grafických materiálů – navštívenky, pozvánky, diplomy, kalendáře, grafiky pro sociální sítě, vícestránkové zpravodaje,… Při vytváření vlastních návrhů lze využít vzory těchto dokumentů navržené profesionály a pomocí různých nástrojů programu je upravit a doplnit podle svých potřeb a představ. Lze také vyjít z prázdného dokumentu a naplnit ho různými grafickými prvky nabízenými programem nebo vlastními. Program je v základní verzi zdarma. V rozšířené verzi CANVA PRO je zdarma pro školy a neziskové organizace.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  9

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz je realizován za finanční podpory MK ČR (podprogram VISK2).

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů