Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Canva - flow

Událost Seminář
Čas 21.04.2021
od 09:00 am do 01:30 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem - ON-LINE ZOOM
Jméno
Kontaktní telefon 608 621 693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem - ON-LINE ZOOM  - Ústecký kraj
(on-line (platforma ZOOM))

Anotace:

Účastníci získají základní poznatky, pravidla a doporučení pro grafický design (úvod do grafiky), bude jim představen online nástroj Canva (přihlášení, založení účtu), naučí se základní úkony v nástroji Canva (cvičení), budou pracovat se zdroji fotografií a dovědí se informace o licencích CC.  Seznámí se s dalšími free online grafickými nástroji, vytvoří si plakát, materiál pro sociální sítě, reklamní banner (cvičení s asistencí), dále např. infografiku (cvičení s asistencí).

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  20.04.2021

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů