Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná brněnská hudební scéna
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Současná brněnská hudební scéna

Událost Seminář
Čas Úterý 03.05.2016 10:00 do
Středa 04.05.2016 15:00
Místo Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 542532170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna Jiřího Mahena v Brně  - Jihomoravský kraj

Dvoudenní seminář pro knihovníky hudebních oddělení a odbornou veřejnost se v Knihovně Jiřího Mahena v Brně uskuteční ve dnech 3. a 4. května 2016 a seznámí posluchače s hudební scénou Jihomoravské metropole. Zmapuje její současný stav se zaměřením na hudbu vážnou. Brno je město s kvalitní hudebněvědnou základnou, sídlo filharmonie, město festivalů mezinárodního významu (Velikonoční festival duchovní hudby, Expozice nové hudby, Moravský podzim ad.), a především město, kde vzniká mnoho zajímavých hudebních projektů. Seminář se tematicky dotkne všeho zmíněného a poskytne tím ucelený pohled na výrazné počiny hudebního Brna. Přednášejícími budou hudební vědci, dramaturgové festivalů i hudební kritici. Hosté z řad hudebníků dokreslí celkovou "brněnskou" atmosféru. Součástí semináře bude také plenární zasedání České národní skupiny IAML.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
hudební odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  25.04.2016

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  150 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Poznámky:
Přihlašovací formulář: https://docs.google.com/forms/d/1f82JIhOHDdboQoCrTUDkxbAVRH1gHWzIcPXuMfPyMjk/viewform?edit_requested=true

Upravit tuto akci

Akce dokumentů