Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Bookstart

Událost Seminář
Čas 30.12.2020
od 11:00 pm do 11:00 pm
Místo online
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Moravskoslezský kraj

Zveme vás na krátký motivační seminář k projektu Bookstart. Na semináři se dozvíte základní informace o projektu, možnosti zapojení vaší knihovny a výhody, které ze zapojení do celostátního projektu pro knihovny vyplývají. Moravskoslezský kraj zakoupil pro knihovny 2500 ks setů, které budou zapojeným knihovnám distribuovány zcela zdarma.

Na semináři se také již zapojené knihovny podělí o své zkušenosti a zodpovíme všechny vaše dotazy. Tento krátký seminář bude i přes příznivou epidemiologickou situaci v online formě, abychom neztráceli čas cestováním. Na něj však bude na podzim 2021 nebo jaře 2022 navazovat prezenční seminář s odborníky na dětské čtenářství.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů