Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

BIBLIOWEB 2014

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas Čtvrtek 20.02.2014 00:00 do
Pondělí 31.03.2014 00:00
Místo Knihovny ČR
Jméno
Kontaktní telefon 603223627
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovny ČR  - Praha

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR (SKIP) organizuje již patnáctý ročník(poosmé pod záštitou Asociace krajů České republiky) BIBLIOWEBu, soutěže o nejlepší webovou prezentaci knihovny. Celkové pořadí ovlivní i kritérium, jímž se zjišťuje, zda jsou stránky přístupné pro handicapované uživatele podle českých Pravidel přístupnosti a WCAG 2.0.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne na konferenci ISSS 2014 http://www.isss.cz/ (Internet ve státní správě a samosprávě) v Hradci Králové v dubnu, kde budou také předány ceny soutěže o nejlepší internetovou stránku obce "Zlatý erb".

Upravit tuto akci

Akce dokumentů