Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Bibliotheca Antiqua
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Bibliotheca Antiqua

Událost Konference
Čas Středa 13.11.2019 10:00 do
Čtvrtek 14.11.2019 15:00
Místo Olomouc
Jméno
Kontaktní telefon 585205385
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Olomouc  - Olomoucký kraj
(Arcidiecézní muzeum - sál Mozarteum)

Vědecká knihovna v Olomouci a Sdružení knihoven ČR pořádají 28. ročník konference na téma historických knižních fondů, která v roce 2012 změnila název z původního Problematika historických a vzácných knižních fondů na Bibliotheca Antiqua.
Téma pro tento rok není nijak specifikováno. Vedle příspěvků týkajících se rukopisů a starých a vzácných tisků nás také zajímají projekty, které v oblasti knižní kultury probíhají nebo se připravují, a aktuální dění v institucích s historickými fondy. Příspěvky nejsou omezeny rozsahem, zprávy o projektech a aktuálním dění není nezbytné dodávat v úpravě pro tištěnou verzi sborníku.
Autory žádáme, aby spolu s přihláškou zaslali anotaci příspěvku. Program konference je omezen délkou jejího konání a v případě převisu zájmu o vystoupení dostanou přednost příspěvky dříve ohlášené. Termín přihlášení, jakož i odevzdání příspěvků je 15. 9. 2019. Termín přihlášení pro účastníky bez příspěvků je 31. 10. 2019

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny muzejí a galerií , archivní knihovny , všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro odevzdání příspěvku:  15.09.2019

Termín pro registraci:  31.10.2019

Maximální počet účastníků:  80

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  350 Kč

Poznámky:
Členové SDRUK hradí 350,- Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů