Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Bezplatné patentové databáze asijských zemí
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Bezplatné patentové databáze asijských zemí

Událost Speciální školení
Čas 14.11.2019
od 10:00 am do 02:30 pm
Místo Brno
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno  - Jihomoravský kraj
(Počítačová učebna v 6. patře, 10 hod.)

Na školení poznáte národní databáze patentů některých asijských zemí. Projdeme si zde zdroje, které jsou volně přístupné a jež umožňují vyhledávání v angličtině. Budeme věnovat pozornost především patentové databázi Číny, Japonska a Korey. Tyto země se počtem patentových přihlášek umisťují na předních místech různých žebříčků. Vyhledávací možnosti patentových databází si vyzkoušíte formou jednoduchých praktických ukázek z oblasti environmentálních technologií. Školení vede Ing. Jarmila Avratová z Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  12.11.2019

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Je nutná registrace předem prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který najdete ve spodní části pozvánky na webu.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů