Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Bezpečnost na internetu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Bezpečnost na internetu

Událost Seminář
Čas Středa 12.11.2014 09:00 do
Čtvrtek 13.11.2014 14:00
Místo Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ostrava  - Moravskoslezský kraj
(Regionální výukové centrum MSVK)

Kurz přiblíží problémy s bezpečností na internetu. Zaměříme se na základní bezpečnostní pravidla, např. tvorba a užití bezpečného hesla a zdravou nedůvěru při komunikaci v elektronickém prostředí. Představíme bezpečnostní aplikace, např. antiviry, firewally. V rámci kurzu se účastníci seznámí se sociálními sítěmi, které může knihovna využívat a zaměříme se na některé bezpečnostní problémy, jako je ztráta soukromí, nebezpečí zneužití údajů a jiné patologické jevy, které v tomto prostředí hrozí nejen dětem, ale i dospělým a organizacím.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  18

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů