Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Bezpečnost a ochrana dat na sociálních sítích a internetu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Bezpečnost a ochrana dat na sociálních sítích a internetu

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 08.11.2016
od 09:00 am do 01:15 pm
Místo Hradec Králové
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Lektorka vysvětlí, jak funguje šifrovaná komunikace, co je to podepisování dokumentů a k čemu je takové počínání dobré. Představí možnosti, jak získat a používat elektronický podpis.Rozebere, jak chránit svá data v klidu i pohybu, jakým způsobem volit svá hesla tak, aby byla bezpečná a silná.Na příkladech ukáže i některé nekalé praktiky, se kterými se můžete setkat - phishingový email, hoax... A nakonec shrne poučky, jak se chovat na internetu tak, abychom nepoškodili ani sebe ani druhé.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  16

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů