Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Bezpečné používání informačních technologií
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Bezpečné používání informačních technologií

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 02.10.2018
od 09:00 am do 01:15 pm
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

V již třetím opakování úspěšného školení lektorka vysvětlí, jak funguje šifrovaná komunikace. Představí možnosti, jak získat a používat elektronický podpis. Rozebere, jak chránit svá data v klidu i pohybu, jakým způsobem volit svá hesla tak, aby byla bezpečná a silná. Na příkladech ukáže i některé nekalé praktiky, se kterými se můžete setkat - phishingový email, hoax... A nakonec shrne poučky, jak se chovat na internetu tak, abychom nepoškodili ani sebe ani druhé.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů