Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Barevná symbolika, barevné asociace
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Barevná symbolika, barevné asociace

Událost Seminář
Čas 19.01.2015
od 09:00 am do 11:30 am
Místo Regionální knihovna Karviná
Jméno
Kontaktní telefon 596 348 301
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Regionální knihovna Karviná  - Moravskoslezský kraj
(kinosál RKK)

Lektorka: Mgr. Greta Sartori - profesionální výtvarnice a designérka, vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, zaměření výtvarná teorie a výchova. Řadu let pracovala jako pedagog v základním a středním školství. V současné době se věnuje kresbě a malbě, oděvnímu a interiérovému designu, zpracováním plochého skla. Původní pedagogické zaměření ji tak trochu láká k předávání informací dál, které za léta výtvarné činnosti nasbírala.

Anotace: Barvy jsou nedílnou součástí našeho života. Hovoří k nám vlastním jazykem, který je z velké části podmíněn historicky. Pocity a vjemy, které nám barvy zprostředkovávají, jsou tak součtem historického dědictví a zkušeností minulých generací s našimi vlastními prožitky.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů