Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Akvizice

Událost Seminář
Čas 19.04.2017
od 09:00 am do 12:30 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 479 209 126, l. 154
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

Akvizice – doplňování knihovního fondu – je vstupní fází práce s informačním fondem a je jedním z nejdůležitějších procesů knihovnického systému. Na vhodné akviziční politice závisí všechny další procesy v knihovně, které na tuto činnost navazují (katalogizace, organizace fondu a služby).

Cílem semináře je přiblížit způsob akvizice v Oddělení doplňování a zpracování fondu Severočeské vědecké knihovny. Přednášející Bc. Denisa Szaffnerová se po úvodu do obecné problematiky akvizice bude v prezentaci zabývat praktickými zkušenostmi s akvizicí, přiblíží práci s dodavateli a rozebere způsoby získávání dokumentů v knihovně.

Další intencí prezentace je poskytnout účastníkům aktuální informace z každoročně probíhajícího celostátního semináře akvizičních pracovníků, který pořádá Sekce pro akvizici SDRUK.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
akvizici

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  17.04.2017

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Zajištění výkonu regionálních funkcí knihoven je podpořeno Ústeckým krajem.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů