Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Aktualizace a revize knihovního fondu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Aktualizace a revize knihovního fondu

Událost Seminář
Čas 15.03.2016
od 08:30 am do 10:30 am
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Cílem přednášky je seznámit knihovníky s metodami plánování  aktualizace a revize fondu a s realizací revizních prací dle aktuálních legislativních norem. Podrobně budou popsány pracovní postupy, podklady pro revizi a zpracování výsledků revize včetně závěrečného protokolu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny s regionální funkcí

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  45

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Přednáška se uskutečňuje v rámci výkonu regionálních funkcí knihoven, od účastníků není požadováno vložné. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů