Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Akce v knihovně - od nápadu k realizaci
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Akce v knihovně - od nápadu k realizaci

Událost Seminář
Čas Čtvrtek 14.05.2020 10:00 do
Pátek 14.05.2021 12:30
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 728765586, 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje)

Pořádáte v knihovně akce? Nebo pořádat chcete? Hledáte finance? Umíte projektově plánovat? Co časová osa? Nevíte si rady s propagací nebo monitoringem? Nevíte, co je postprodukce? Jak zařídit, aby přišli lidi? Jak zařídit, aby vás podpořil zřizovatel? Jak oslovit média? Koho při vernisáži představit jako prvního? Provedeme vás celým procesem od prvního nápadu (a jak na něj přijít) až k závěrečné evaluaci. Odpovíme na otázky, které nás společně napadnou.

Kurz proběhne distanční formou na platformě Zoom.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz proběhne on-line na platformě Zoom.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů