Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 44. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

44. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG

Událost Seminář
Čas 22.09.2020
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Tábor
Jméno
Kontaktní telefon 778 495 152
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Tábor  - Jihočeský kraj

 

Z důvodu řady omezení v souvislosti s epidemií koronaviru jsme pro Vás po řadě jednání a úvah v letošním roce připravili spolu s Husitským muzeem v Táboře jednodenní online konferenci, která se uskuteční v úterý 22. září 2020 v 10 hodin.  Konference proběhne ve dvou hodinových blocích s přestávkou. Program bude zaměřen aktuálně na online aktivity knihoven muzeí a galerií a automatizované knihovní systémy a programy pro zpracování sbírkových fondů a jejich možnosti.

Program konference, která je zaměřena na online aktivity knihoven muzeí a galerií, naleznete také na stránkách Husitského muzea v Táboře: http://www.husitskemuzeum.cz/44-seminar-knihovniku-muzei-a-galerii-2020-videokonference/

Prosíme také každého z Vás o vyplnění registračního formuláře do pátku 18. 9. 2020. Registraci proveďte jednotlivě za Vaší osobu, a to i v případě, že videokonferenci budete sledovat společně s dalšími účastníky. Přihlášení účastníci obdrží heslo, link a instrukce k připojení.

https://forms.gle/Auhn8i8VHBYWYrnR7

Videopřenos bude zajištěn přes aplikaci ZOOM, z technického vybavení budete potřebovat počítač s reproduktory a internetovým připojením nebo chytrý telefon. Připojení bude dostupné 22. 9. 2020 od 8.00 hodin. Vysílat začneme v 10.00 hodin.

Tradiční třídenní seminář se  přesouvá na příští rok. Uskuteční se v Husitském muzeu v Táboře, organizace se ujme Mgr. Monika Vlasáková, program připravíme podle letošních původně navržených témat a doplníme jej aktualitami.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů