Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 42. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

42. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG

Událost Seminář
Čas Úterý 04.09.2018 14:00 do
Čtvrtek 06.09.2018 14:00
Místo Písek
Jméno
Kontaktní telefon 382 20 11 2
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Písek  - Jihočeský kraj

Ve dnech 4. – 6. září 2018 se uskuteční 42. seminář knihovníků muzeí a galerií, který pro své členy i zájemce z řad odborné veřejnosti tradičně připravuje Knihovnická komise při Asociaci muzeí a galerií České republiky, z.s. V letošním roce se organizace semináře ujalo Prácheňské muzeum v Písku. Odborný program bude rozdělen do třech bloků. Blok Nové perspektivy muzejních knihoven je zaměřen na novinky v oblasti knihovnictví a standardizaci a představí aktuální změny v celoživotním vzdělávání knihovníků a naplňování Koncepce knihoven v letech 2016–2020. Zvláštní pozornost bude věnována problematice Budování sbírek a trvalému uchování tradičních knižních dokumentů. Třetí blok bude věnován Historickým knižním fondům a speciálním sbírkám a jejich ochraně.

Jednotlivá témata přiblíží účastníkům odborníci z muzeí, galerií, knihoven a odborných škol. Seminář svou účastí podpoří zástupci Ministerstva kultury České republiky, Asociace muzeí a galerií ČR, Svazu knihovníků a informačních pracovníků a Ústřední knihovnické rady.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  30.07.2018

Maximální počet účastníků:  neomezen

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  400 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů