Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 39. seminář knihovníků muzeí a galerií
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

39. seminář knihovníků muzeí a galerií

Událost Seminář
Čas Úterý 01.09.2015 14:00 do
Čtvrtek 03.09.2015 14:00
Místo Brno, Moravská galerie
Jméno
Kontaktní telefon +420 532 169 133
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno, Moravská galerie  - Jihomoravský kraj

Ve dnech 1. – 3. září 2015 se uskuteční již 39. seminář knihovníků muzeí a galerií, který pro své členy i zájemce z řad odborné veřejnosti tradičně připravuje komise knihovníků při AMG ČR. V letošním roce se seminář uskuteční v Brně, jeho organizace se ujala Moravská galerie.

Program semináře a přihlášky jsou zveřejněny na webových stránkách Moravské galerie a Asociace muzeí a galerií ČR pod záložkou Knihovnická komise.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
muzea a galerie

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  31.07.2015

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů