Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Celostátní akce SKIP Valná hromada 8. valná hromada SKIP spojená s odborným programem

8. valná hromada SKIP spojená s odborným programem - úvodní informace

Srdečně Vás zveme na 8. valnou hromadu SKIP spojenou s odborným programem. Valná hromada se uskuteční dne 20. června 2013 na Mendelově univerzitě v Brně, ve spolupráci s Ústavem vědecko-pedagogických informací a služeb Mendelovy univerzity v Brně. Ve dnech 19. a 21. 6. se zde uskuteční také odborná konference – Knihovny pro budoucnost - Budoucnost pro knihovny. Na obě akce jste srdečně zváni.

Všichni se na valnou hromadu SKIP sejdeme ve velké posluchárně budovy Q Mendelovy univerzity, Zemědělská 3, 613 00 Brno – viz http://goo.gl/jsDVE

Lesnické a dřevařské fakultě Mendelovy univerzity v Brně

Našimi partnery budou firma SKANSKA, Ústav vědecko-pedagogických informací a služeb Mendelovy univerzity v Brně a Knihovna Jiřího Mahena v Brně. Nejen tyto brněnské knihovny budete moci v průběhu konference navštívit. Na konferenci se rovněž setkáte ze zástupci knihovnických spolků ze Francie, Německa, Polska, Rakouska a Slovenska. Záštitu nad konferencí převzali - primátor statutárního města Brna Bc. Roman Onderka, MBA a rektor Mendelovy univerzity v Brně prof. Ing. Jaroslav Hlušek, CSc.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Zaregistrujte se nejpozději do 10.6.2013

Pokud byste s formulářem měli jakékoli potíže, zašlete prosím požadované údaje, na mail bedriska.stepanova@nkp.cz.

Nemůžete-li se z jakýchkoliv důvodů přihlásit elektronicky, zašlete písemnou přihlášku (s uvedením všech potřebných údajů) na adresu:

Sekretariát SKIP ČR
Klementinum 190
110 01 Praha 1

REGISTRACE JE NUTNÁ PRO VŠECHNY AKCE

Událost
  • Konference
  • Celostátní akce
  • Valná hromada
Čas Středa 19.06.2013 08:30 do
Pátek 21.06.2013 15:00
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)
Sponzoři

SKANSKA

Mendelova univerzita Brno

Ministerstvo kultury

Město Brno

CEIBA

AiP

cosmotron.jpg

Ebsco.gif

KJM.gif

kpsys_m.jpg

lanius.gif

Logo-3M.png

LSE_logo.jpg

multidata-logo.png

INTEBO