Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Archiv aktualit Fotografická soutěž ROZKVETLÁ KNIHOVNA

Fotografická soutěž ROZKVETLÁ KNIHOVNA

Cílem nové fotografické soutěže je podnítit zájem o vytváření kultivovaného prostředí v knihovnách a jejich okolí. Chceme spolu s účastníky soutěže hledat často nenápadnou krásu knihoven ve veřejném prostoru, kterou lze zachytit obrazem a stručným komentářem. Podíváme-li se na prostředí, ve kterém žijeme, zjistíme, že náš dojem z daného místa netvoří pouze zde stojící stavby, ale i prostor mezi budovami, přirozené či uměle vytvořené prvky vyplňující tato místa.

Svaz květinářů Společnost pro zahradní...

Hodnotící komisi budou tvořit zástupci Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR www.skipcr.cz, Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu http://www.szkt.cz/index.php a Svazu květinářů a floristů ČR http://www.svazkvetinaruafloristu.cz/. Soutěž bude probíhat v termínu od 1.-31. srpna 2012 a došlé fotografie budou zveřejněny na Facebooku SKIP a partnerů soutěže. 15 nejlépe ohodnocených fotografií získá svým knihovnám zdarma předplatné časopisu Zahrada-Park-Krajina pro rok 2013! http://www.zahrada-park-krajina.cz/

Fotogalerie

Ustanovení pro knihovny:

Do soutěže budou přijaty pouze fotografie interiéru a exteriéru veřejných knihoven!

Zúčastnit se může každá knihovna, která zašle fotografii/e interiéru či exteriéru své rozkvetlé knihovny prostřednictvím služby http://www.uschovna.cz či zaslané na médiu příjemci Romanu Giebischovi, e-mail roman.giebisch@nkp.cz.

Zaslat musí nejpozději do 31. srpna:

1. Jednotlivé fotografie nebo soubor maximálně 3 fotografií (barevné i černobílé) v obvyklém formátu (jpeg, tiff apod.) a jejich náhledy ve formátu jpeg ve velikosti 640 x 480 px (a odvozených rozměrech).

2. Popisky (názvy) jednotlivých fotografií + údaj, o kterou knihovnu jde + jméno a příjmení autora

Kontakt:

Mgr. Roman Giebisch, Ph.D., NK ČR, roman.giebisch@nkp.cz , mobil: 739 614 027

Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce