Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Základy infografiky – použití infografiky v práci knihovny
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Základy infografiky – použití infografiky v práci knihovny

Událost Seminář
Čas 24.10.2019
od 09:30 am do 03:15 pm
Místo Klementinum 190, Praha 1
Jméno
Kontaktní telefon 296 335 937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum 190, Praha 1  - Praha
(Počítačová učebna č. 144)

Seminář se zaměří na tvorbu moderních a vizuálně zajímavých grafických materiálů jako jsou jednoduché letáčky, propagační materiály či příspěvky na sociální sítě. Výchozí teoretická část týkající se počítačové grafiky bude doplněna možnostmi volně dostupných nástrojů vhodných pro úpravu obrázků nebo tvorbu infografiky. Hlavní část semináře bude orientována na práci s volně dostupným on-line nástrojem Canva. Účastníci se během semináře naučí tento praktický nástroj využívat jak pro svoje pracovní, tak i osobní potřeby.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů