Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Workshop "Dokumentační fotografie s Martinem Frouzem"
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Workshop "Dokumentační fotografie s Martinem Frouzem"

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas Čtvrtek 23.06.2016 09:00 do
Sobota 25.06.2016 16:00
Místo Broumovsko
Jméno
Kontaktní telefon 739385928
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Broumovsko  - Královéhradecký kraj

Workshop „Dokumentační fotografie s Martinem Frouzem“ je praktické soustředění zaměřené na získání a prohloubení znalostí spojených s vytvářením dokumentačních fotografií. Cílem kurzu není rozebírat „co a jak ve fotoaparátu funguje“, ale jak toho využít v praxi.

Účastník workshopu se dozví, jak správně používat automatické a poloautomatické i manuální režimy, jak nastavit správnou expozici, proč je důležité dobře zvolit vyvážení bílé, co to znamená hloubka ostrosti a k čemu ji můžeme využít. Dále si účastníci osvojí základní pravidla kompozice a seznámí se s osvětlovací technikou.

První workshop se koná v kulturně i krajině podmanivém prostředí Broumovska. V rámci praktických cvičení, která budou probíhat v prostředí tzv. skupiny broumovských kostelů a v malebné krajině Broumovska, si účastníci osvojí nově získané znalosti.

Lektorem kurzu je MgA. Ing. Martin Frouz, Ph.D., opakovaně oceněný v soutěži Czech Press Photo v oblasti fotografie a popularizace.

Profesně je v posledních letech spjat zejména s Českým egyptologickým ústavem FF UK a Ústavem digitalizace a dokumentace FF UJEP, ARU Brno a Praha AV ČR ale i s Národním památkovým ústavem, pro jehož ústřední pracoviště spolu-vytvořil i certifikovanou metodiku „Digitální a digitalizovaná fotografie pro vědecké účely v památkové péči“.

Přihláška ke stažení na - http://omniumos.cz/foto-mf.html

Registrace - registrace@omniumos.cz


Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven , archivy , muzea a galerie

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  4000 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů