Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Windows 10, Outlook, jeho nástroje a aplikace
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Windows 10, Outlook, jeho nástroje a aplikace

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 04.06.2019
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940; 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Prohloubení znalostí z prostředí operačního systému Windows 10. Práce se systémem složek, ukládání, přesouvání souborů, komprimace a rozbalení souborů. Úprava nabídky Start, přepínání mezi okny, přidání zástupců souborů na plochu a na hlavní panel.

Seznámení s prostředím MS Outlook a jeho službami. Práce s elektronickou poštou, vytváření kontaktů, plánování akcí a jejich připomenutí, úprava záznamů. Evidence vlastních úkolů a jejich plnění. Možnosti tisku zpráv, záznamů v kalendáři i seznamu úkolů.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

11. 6. 2019

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz se koná s finanční podporou programu VISK 2 Ministerstva kultury ČR a pro účastníky, pracovníky knihoven evidovaných u MK, je bezplatný

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů